Porównanie odżywki do rzęs Kerabione

Dzisiaj porównamy dla Was dwa znane produkty, które mają na celu intensywnie odżywić rzęsy i pobudzić je do wzrostu. Sprawdzimy znaną wszystkim EleverLash oraz odżywkę do rzęs Kerabione. Dowiedz się, którą wybrać, aby spełniła Twoje oczekiwania!

Odżywka Kerabione – czego możesz się spodziewać

Odżywka Kerabione to serum wzmacniające rzęsy od cebulek, aż po same końce. Produkt wyposażony jest w pędzelek, taki sam jak eyeliner. Ta precyzyjna, 12 – tygodniowa kuracja zapewnia efekt długich, gęstych i zdrowych rzęs. Serum skutecznie wzmacnia oraz odżywia rzęsy i brwi. Składniki w nim zawarte stanowią swoisty kompleks, pobudzający delikatne, naturalne rzęsy do wzrostu. Zawarte w odżywce trzy składniki: bimatoprost, peptydy, penthenol, pielęgnują rzęsy i dobrze wpływają na ich ogólną kondycję. Większa odporność na wypadanie, poprawa gęstości, długości i siły rzęs to rezultaty widoczne po zastosowaniu pełnej kuracji. Zasady stosowania są takie same jak w przypadku innych odżywek do rzęs. Kerabione nakładaj na dokładnie oczyszczoną, pozbawioną resztek makijażu skórę. Czysta i sucha skóra powiek jest gotowa na przyjęcie odżywki. Nałóż ją jednym pociągnięciem aplikatora. Niewielką ilość preparatu nakładaj blisko górnej nasady rzęs, każdego wieczora, pozostaw na całą noc. W przypadku dostania się preparatu do oczu, zmyj go obficie ciepłą wodą. Stosuj codziennie przez 3-8 tygodni. Potem aplikuj odżywkę 2 – 4 razy w tygodniu, by podtrzymać uzyskany rezultat. Pierwsze rezultaty zaobserwujesz po 3 tygodniach kuracji. Najlepsze, najbardziej spektakularne efekty osiągniesz jednak po 12 tygodniach kuracji. Produkt został przebadany pod nadzorem dermatologów i okulistów. Uznany został za kosmetyk bezpieczny dla osób o skórze wrażliwej, skłonnej do podrażnień, dla osób noszących okulary i szkła kontaktowe oraz dla osób po chemioterapii. Nie jest to niestety odżywka dla ciężarnych. Koszt odżywki nie jest duży, 5ml opakowanie to wydatek około 33zł. Rezultat wydłużenia rzęs potwierdzono u 76%, a wzmocnienia u 84% badanych kobiet. Producent nie podaje jednak o ile procent wzrosła ta różnica.

 

Nasze serum ÉL– sprawdzony sposób na piękne rzęsy

Dla poszukiwaczek długich, wypielęgnowanych i mocnych rzęs mamy rozwiązanie.
Odżywka ÉL, pełne efekty kuracji zapewnia już po 6 – 8 tygodniach. Rzęsy są dłuższe aż o 91%! Ponadto, lepiej nawilżone, gęstsze, mocniejsze, ciemniejsze i pełne blasku. Niewiele z nas może pochwalić się ciemnymi, długimi włoskami, które zapewniają czarujące, uwodzicielskie spojrzenie, jak spod firany rzęs. Dlatego produkt ten cieszy się szczególnym zainteresowaniem u Pań z jasnymi, cienkimi, rzadkimi włoskami. Odżywkę możesz stosować po zabiegach makijażu permanentnego, henny, stylizacji sztucznych rzęs. Serum wzmacnia i chroni rzęsy dzięki działaniu trzech silnych składników. Glikol propylenowy i pantenol – nawilża, zmiękcza włoski. Bimatoprost – przyśpiesza ich wzrost, a Tripetyd – 1 – odżywia, pogrubia, uelastycznia rzęsy. Serum ÉL daje gwarancję maksymalnych i najlepszych do uzyskania efektów działania. Odżywka znajduje się na szczytach list rankingowych portalu Wizaż, magazynu Elle. Przez swą skuteczność, uważana jest za lidera na rynku odżywek do rzęs. Pojemna buteleczka, wystarcza na 6 – miesięczną kurację. Poza wydłużeniem, pogrubieniem i zagęszczeniem rzęs, nasze serum odżywia, wzmacnia i pielęgnuje naturalne włoski. Produkt ten jest całkowicie bezpieczny dla oczu, co potwierdzają liczne badania kliniczne wykonane przed wprowadzeniem produktu na rynek. Produkt nie podrażnia wrażliwej skóry oczu, nie wywołuje swędzenia, łzawienia, pieczenia, ani zaczerwienienia oczu. Odżywka jest bezpieczna, mogą ją stosować kobiety noszące szkła kontaktowe lub okulary korekcyjne. Badana grupa ochotniczek zgodnie potwierdza spektakularny efekt wydłużenia rzęs, wyraźnego ich przyciemnienia i pogrubienia. Właśnie dlatego, tak wiele kobiet zakochało się w odżywce ÉL.  Wiele Pań, postanowiło zrezygnować z noszenia sztucznych rzęs po odbyciu pełnej kuracji. By mieć pewność, że zakupiony produkt jest oryginalny, kupuj go bezpośrednio ze stron producenta. Odżywka oryginalna zaopatrzona jest hologramem 3D.

Pokochaj wyrazisty i naturalny look. Piękną oprawę oka możesz możesz uzyskać już w 6-8 tygodni. Badania kliniczne potwierdzają, że serum ÉL należy do czołówki produktów swej kategorii. Rezultaty potwierdzają rankingi sprzedażowe dostępne w internecie oraz grupy zadowolonych klientek, które chętnie wracają po kolejne opakowanie odżywki.