Wibo Vitamin Your Lashes skład, opinie, porównania

Wśród preparatów na porost rzęs można znaleźć różne formuły i rozwiązania odnośnie ich składu, czy aplikacji. Porównajmy więc EleverLash, który jest bogactwem składników, w tym bimatoporostu, zamkniętych w skoncentrowanym sztyfcie z dwufazową odżywką do rzęs Wibo.

Odżywka do rzęs Wibo zastosowanie

Jest to produkt do stosowania w domowym zaciszu, który pomaga wzmocnić i odbudować rzęsy. Spośród innych preparatów z tej kategorii wyróżnia go podwójna formuła zawarta w dwóch osobnych tubkach. Są one odpowiedzialne odpowiednio za wzrost i rewitalizację. Konkurencyjna dla serum do rzęs Wibo, ÉL posiada obie to formuły ukryte w jednej tubie.

Serum do rzęs Wibo aplikacja

Tak jak w przypadku innych kosmetyków z tej kategorii, odżywkę Wibo należy nakładać na suche i oczyszczone rzęsy i skórę wokół nich. Najlepszym momentem na tego typu zabiegi jest wieczorna toaleta, jednak co w przypadku preparatów dwuskładnikowych? Kiedy stosować mieszkankę przeznaczoną na porost rzęs, a kiedy tę na rewitalizację? Można oczywiście aplikować je razem, jedną po drugiej. Użytkowniczki jednak polecają rozdzielenie obu zabiegów np. na wieczorną i poranną toaletę. Wtedy działanie jest dłuższe i optymalne. To dla wielu osób może wydawać się dość męczące, aby pamiętać o aplikacji produktu dwa razy dziennie. Z tego względu dużo większą popularnością cieszą się produkty, takie jak ÉL. Wystarczy zaaplikować ją raz dziennie, a efekt jest spektakularny.

Wibo Vitamin Your Lashes porównanie składu

Każda z dwóch tubek oferowanych przez Wibo ma zróżnicowany skład. Preparat przeznaczony  na porost rzęs, który ma je wydłużyć i pogrubić to kompleks  provit-II, czyli kwasy omega oraz witaminy A,E,H, B5, B8. Drugi etap pielęgnacji, czyli rewitalizcja to nic innego jak wygładzenie i odpowiednie nawilżenie. Tutaj główną rolę odgrywa odpowiedzialny za intensywność nawilżenia Chydraxan Ch. To coś zupełnie innego niż obecny w znanej i sprawdzonej ÉL, gdzie prym wiedzie bimatoporost i Biotinyol Tripeptide-1. Więcej o składnikach aktywnych znajdziesz w innych artykułach o odżywkach do rzęs.

Opakowanie naszego serum i Wibo Vitamin Your Lashes

Nasz produkt to 3 ml opakowanie o kompaktowym wyglądzie, które wystarcza na półroczną kurację. W przypadku serum do rzęs Wibo również mamy do czynienia z 3 ml zawartością, jednak podzieloną na dwa osobne preparaty. Czas na jaki powinno wystarczyć opakowanie to również 6 miesięcy. Obaj producenci informują o możliwości wykorzystania swojego produktu przez rok od otwarcia opakowania. W związku z tym, jeżeli z przyczyn losowych musimy czasowo zaprzestać stosowania odżywki do rzęs możemy na spokojnie do niej wrócić po pewnym czasie.

Efekty odżywka Wibo vs ÉL

W przypadku oferowanego na naszej stronie serum to zaledwie kilkanaście dni, które wystarczą do tego, aby zauważyć pierwsze efekty. Po 6 tygodniowej kuracji z pewnością będziecie widzieć pełnię efektów, a stosując serum po tym czasie raz na kilka dni utrzymacie go przez wiele miesięcy! W przypadku odżywki do rzęs Wibo nie ma zbyt wiele informacji o tym, jak szybko i jak długo utrzymują się efekty. Wśród blogerów, którzy testowali ten produkt powielała się opinia, że po miesiącu nadal nie widzieli zmiany w wyglądzie swoich rzęs. Po takim czasie efekt nie musi być ostateczny, ale powinny być zauważalne zmiany w kondycji oprawy naszych oczu.

Wibo opinie i rekomendacje w sieci

W internecie można znaleźć mnóstwo informacji o znanych i cenionych odżywkach jak ÉL, czy drogeryjna Long 4 Lashes. Poszukując opinii o naszym produkcie bez trudu znajdziemy mnóstwo zadowolonych użytkowników. W przypadku serum do rzęs Wibo nie jest to już takie proste. Opinii w sieci nie ma zbyt wiele, a te które uda się znaleźć na portalach i forach tematycznych są mocno zróżnicowane z przewagą tych niekorzystnych. Wiele Pań skarży się na uciążliwość stosowania dwóch formuł. Inne wspominają o pojawiających się skutkach ubocznych, które miały miejsce w różnych momentach stosowania. Inni po 30 dniach nie zauważyli żadnej zmiany. Warto zapytać wśród znajomych, czy ktoś miał może szansę wypróbować ten produkt. Jeżeli zależy Wam na sprawdzonym produkcie, z mnóstwem pozytywnych opinii i rekomendacji to koniecznie zwróćcie uwagę na znaną i co ważne przebadaną przed wprowadzeniem na rynek EleverLash. To nie tylko bardzo dobry skład, ale także rekomendacja użytkowniczek, które stosują ją regularnie od długiego czasu. To skoncentrowana formuła, zgrabne opakowanie, które zmieści się w każdej torebce. Wypróbujcie i przekonajcie się ! Odżywka do rzęs to świetny sposób na poprawienie swojego wyglądu bez makijażu, ale także ciekawe rozwiązanie które uzupełni nasz codzienny make up. To także tańsza i zdrowsza dla naszych oczu alternatywa dla sztucznych rzęs, które trzeba regularnie uzupełniać i wydawać na zabiegi nie małe pieniądze.