Wibo Vitamin Your Lashes skład, opinie, porównania

Wśród preparatów na porost rzęs można znaleźć różne formuły i rozwiązania odnośnie ich składu, czy aplikacji. Porównajmy więc ÉL , który jest bogactwem składników, w tym bimatoporostu, zamkniętych w skoncentrowanym sztyfcie, z dwufazową odżywką do rzęs Wibo.

Odżywka do rzęs Wibo zastosowanie

Jest to produkt do stosowania w domowym zaciszu, który pomaga wzmocnić i odbudować rzęsy. Spośród innych preparatów z tej kategorii wyróżnia go podwójna formuła zawarta w dwóch osobnych tubkach. Są one odpowiedzialne odpowiednio za wzrost i rewitalizację. Konkurencyjna dla serum do rzęs Wibo, ÉL posiada obie to formuły ukryte w jednej tubie.

Serum do rzęs Wibo aplikacja

Tak jak w przypadku innych kosmetyków z tej kategorii, odżywkę Wibo należy nakładać na suche i oczyszczone rzęsy i skórę wokół nich. Najlepszym momentem na tego typu zabiegi jest wieczorna toaleta, jednak co w przypadku preparatów dwuskładnikowych? Kiedy stosować mieszkankę przeznaczoną na porost rzęs, a kiedy tę na rewitalizację? Można oczywiście aplikować je razem, jedną po drugiej. Użytkowniczki jednak polecają rozdzielenie obu zabiegów np. na wieczorną i poranną toaletę. Wtedy działanie jest dłuższe i optymalne. Nie mniej to dla wielu osób może wydawać się dość męczące, aby pamiętać o aplikacji produktu dwa razy dziennie.

Wibo Vitamin Your Lashes porównanie składu

Każda z dwóch tubek oferowanych przez Wibo ma zróżnicowany skład. Preparat przeznaczony  na porost rzęs, który ma je wydłużyć i pogrubić to kompleks  provit-II, czyli kwasy omega oraz witaminy A,E,H, B5, B8. Drugi etap pielęgnacji, czyli rewitalizcja to nic innego jak wygładzenie i odpowiednie nawilżenie. Tutaj główną rolę odgrywa odpowiedzialny za intensywność nawilżenia Chydraxan Ch. To coś zupełnie innego niż obecny w znanej i sprawdzonej ÉL, gdzie prym wiedzie bimatoporost i Biotinyol Tripeptide-1. Więcej o składnikach aktywnych znajdziesz w innych artykułach o odżywkach do rzęs.

Opakowanie naszego serum i Wibo Vitamin Your Lashes

Nasz produkt to 3 ml opakowanie o kompaktowym wyglądzie, które wystarcza na półroczną kurację. W przypadku serum do rzęs Wibo również mamy do czynienia z 3 ml zawartością, jednak podzieloną na dwa osobne preparaty. Czas na jaki powinno wystarczyć opakowanie to również 6 miesięcy. Obaj producenci informują o możliwości wykorzystania swojego produktu przez rok od otwarcia opakowania. W związku z tym, jeżeli z przyczyn losowych musimy czasowo zaprzestać stosowania odżywki do rzęs możemy na spokojnie do niej wrócić po pewnym czasie.

Efekty odżywka Wibo vs ÉL

W przypadku oferowanego na naszej stronie serum to zaledwie kilkanaście dni, które wystarczą do tego, aby zauważyć pierwsze efekty. Po 6 tygodniowej kuracji z pewnością będziecie widzieć pełnię efektów, a stosując serum po tym czasie raz na kilka dni utrzymacie go przez wiele miesięcy! W przypadku odżywki do rzęs Wibo nie ma zbyt wiele informacji o tym, jak szybko i jak długo utrzymują się efekty.

Wibo opinie i rekomendacje w sieci

W internecie można znaleźć mnóstwo informacji o znanych i cenionych odżywkach jak ÉL, czy drogeryjna Long 4 Lashes. Poszukując opinii o naszym produkcie bez trudu znajdziemy mnóstwo zadowolonych użytkowników. W przypadku serum do rzęs Wibo nie jest to już takie proste. Opinii w sieci nie ma zbyt wiele, a te które uda się znaleźć na portalach i forach tematycznych są mocno zróżnicowane.