Porównanie Long 4 Lashes serum do rzęs

Odżywki do rzęs stały się w ostatnim czasie prawdziwym hitem. Nic dziwnego. Zalotne spojrzenie spod długich, gęstych rzęs to skuteczna broń każdej kobiety. Przedłużanie rzęs w salonie kosmetycznym nie jest rozwiązaniem dla każdego i ma liczne wady, na czele z przeciążaniem rzęs, no i świadomością, że nie są to nasze własne rzęsy. Stąd właśnie popularność odżywek do rzęs, które wydłużają i zagęszczają naturalne rzęsy.

Long 4 Lashes efekty serum przyśpieszającego wzrost rzęs

Na rynku jest całe zatrzęsienie odżywek do rzęs. I jak to w każdej kategorii produktów jedne są lepsze, drugie radzą sobie słabiej ze stawianymi zadaniami. Jedną z bardziej popularnych jest odżywka ÉleverLash. Inną – odżywka Long 4 Lashes efekty której są chwalone przez sporą liczbę kobiet. Którą z tych dwóch popularnych odżywek wybrać? Porównajmy je.

Long 4 Lashes serum do rzęs – porównanie składów

Zarówno nasza odżywka jak i Long 4 Lashes skład mają dość podobny. Dla pełnej transparentności przedstawiamy skład obu produktów.

Long 4 Lashes skład serum do rzęs

Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

Skład naszego serum do rzęs i porównane do Long 4 Lashes

ÉleverLash ma więcej składników i jej skład prezentuje się następująco:

Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Biotinoyl Tripeptide-1, Bimatoprost, Allantoin, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, DMDM Hydantoin, Triethanolamine, Disodium EDTA.

Long 4 Lashes efekty

Jak widać, takie składniki jak pantenol, alantoina czy bimatoprost zawiera zarówno nasze serum, jak i Long 4 Lashes. I właśnie bimatoprost ma tutaj kluczowe znaczenie, ponieważ jest to substancja, która wydłuża i zagęszcza rzęsy. Bimatoprost sprawia, że wydłużona zostaje faza wzrostu rzęs (czyli anagen). Rzęsy rosnąc przez dłuższy czas po prostu osiągają większe rozmiary – są dłuższe, gęstsze i ciemniejsze.

Takie efekty mogą zobaczyć właścicielki każdego rodzaju rzęs, również tych wyjątkowo cienkich i krótkich. I właśnie dlatego zarówno ÉL, jak i odżywka Long 4 Lashes opinie wśród użytkowników mają bardzo pozytywne.

Warto wspomnieć jednak, że w dostępnym u nas serum znajduje się jeszcze jedna substancja, która wpływa na wzrost rzęs. Jest to biotinyol tripeptide 1. Ten peptyd również stymuluje wzrost rzęs. Przyśpiesza porost włosków.

ÉL ma zatem 2 substancje, które współdziałają ze sobą, aby wydłużyć i zagęścić rzęsy. To niewątpliwa zaleta. W Long 4 Lashes efekty  bazują na mniejszej ilości substancji aktywnych.

Co jeszcze znajdziemy w składzie dostępnej na naszej stronie odżywki?

Alantoina działa nawilżająco i zmiękczająco. Łagodzi podrażnienia skóry. Pantenol działa łagodząco i kojąco. W składzie oko przykuwa także zmiękczająca, nawilżająca gliceryna.

Wśród składników 4 Long Lashes serum do rzęs także znajdziemy alantoinę czy pantenol, ale tutaj trzeba wspomnieć o hydrolizowanym kwasie hialuronowym, popularnej substancji, która ma działanie nawilżające.

W obu przypadkach, także Long 4 Lashes efekty więc będą obejmować nie tylko poprawę wyglądu rzęs, ale także i troskę o bezpieczeństwo skóry. Dla Pań, które szukających ziołowych składników w odżywce, polecamy sprawdzić skład Lashvolution.

Long4Lashes serum do rzęs – stosowanie

Zastanawiasz się jak stosować Long 4 Lashes lub inne odżywki? Niezależnie czy mowa o ÉL czy o Long 4 Lashes serum przyśpieszające wzrost rzęs praktycznie zawsze stosuje się tak samo. Należy odkręcić odżywkę i wyciągnąć pędzelek, który zanurzony jest w płynie. Następnie wystarczy przeciągnąć pędzelkiem po rzęsach, u ich nasady. I gotowe. Bardzo ważna jest regularność. Long For Lashes i druga porównywana tutaj odżywka efekty daje dobre, ale właśnie pod tym warunkiem. Nie możemy pomijać dawek, zapominać o stosowaniu lub stosować „co któryś” dzień, ponieważ wtedy efekty będą mniejsze i wystąpią później.

W przypadku odżywek takich jak Long 4 Lashes jak stosować jest ważnym pytaniem, ale równie ważne jest kiedy. Odżywki stosujemy na noc. Na oczyszczoną i suchą skórę.

A co z pojemnością produktów? Odżywka do rzęs 4 Long Lashes to buteleczka, która zawiera w sobie 3 ml odżywki. Pod tym względem serum Long 4 Lashes nie różni się od naszego produktu. W tym drugim również objętość odżywki wynosi 3 ml.

Odnośnie 4 Long Lashes jak długo można stosować tę odżywkę? Generalnie nie ma przeciwwskazań do dłuższego stosowania. Po tym jak już rzęsy dzięki Long 4 Lashes serum zyskają satysfakcjonujący wygląd, możemy zmniejszyć częstotliwość stosowania, po prostu dla utrzymania efektów. Podobnie sprawa wygląda z odżywką ÉL.

ÉL i Long 4 Lashes skutki uboczne – czy występują?

W Internecie nie spotkaliśmy się z takimi wnioskami. Można więc uznać, że obie odżywki – L4L i ÉL są bezpieczne i mogą być stosowane bez obaw. Zatem zarówno przy ÉleverLash i Long 4 Lashes skutki uboczne raczej nie występują. Jest to w dużej mierze zasługa dodatkowych substancji, które łagodzą i nawilżają skórę. Trzeba jednak pamiętać, że każdy z nas jest inny. W indywidualnych przypadkach zawsze istnieje możliwość wystąpienia niepożądanych skutków. Wtedy warto skonsultować się ze specjalistą, lekarzem który określi jaki był powód, że wystąpiły przy Long 4 Lashes skutki uboczne.

Long 4 Lashes opinie

ÉL i Long 4 Lashes opinie mają bardzo dobrą. Chwali się je głównie za skuteczność, bezpieczeństwo i łatwość aplikacji. Możemy tutaj przytoczyć jedną z recenzji na temat oferowanej przez nas odżywki:

„Z odżywkami do rzęs wcześniej nie miałam do czynienia. Ale moje rzęsy coraz gorzej znosiły zabiegi kosmetyczne i trzeba było poszukać alternatywy. Wybrałam ÉleverLash, bo po prostu poleciły mi ją moje koleżanki. I efekty były bardzo ciekawe: po 2 tygodniach już moje rzęsy widziałam, że są inne, mają większą objętość. Potem zmiany tylko się polepszały. Rzęsy były o wiele dłuższe, lekko muśnięte tuszem już prezentowały się wyśmienicie. Moje spojrzenie nabrało zupełnie nowego wyrazu!”

Warto zauważyć, że w przypadku Long 4 Lashes i drugiej porównywanej odżywki opinie negatywne właściwie nie występują. Co więcej, sporo osób przyznaje się do swojego początkowego sceptycyzmu, część z początku stosowała odżywki bardziej z ciekawości. Potem jednak, wraz z efektami pięknych i gęstych rzęs, entuzjazm rósł i kobiety te w ostatecznym rozrachunku zostały miłośniczkami odżywek. Pamiętaj sprawdzić w sieci – Long 4 Lashes opinie.

Odżywki do rzęs – gdzie kupić i cena

Long 4 Lashes kupimy w wielu miejscach tak samo jak inną odżywkę o podobny działaniu – Regenerum, którą także porównujemy na naszym blogu. Producent ÉL chce mieć pełną kontrolę nad całym procesem – od powstania, aż do momentu odebrania odżywki przez klienta, dlatego prowadzi dystrybucję głównie za pośrednictwem tej strony internetowej. Kupując na niej, mamy pewność, że dostaniemy oryginalny produkt.

Podsumowując: ÉleverLash i odżywka do rzęs 4 Long Lashes to dobry wybór dla osób, które chcą zagęścić swoje rzęsy, wydłużyć je i sprawić, by były ciemne. To bardzo dobra alternatywa dla każdej kobiety, która chce, żeby jej własne naturalne rzęsy zachwycały swoim wyglądem. Ważne, że w obu przypadkach – ÉL i 4 Long Lashes efekty uboczne nie występują. Przy obu odżywkach, opinie negatywne również raczej się nie pojawiają, ponieważ ÉL i Long For Lashes skład mają bezpieczny.

W związku z obecnością biotinyol tripeptide 1, oferowana na naszej stronie odżywka wyróżnia się na tle konkurenta i ma rzeszę zwolenników. Wyboru ÉL dokonują codziennie również setki kobiet na całym świecie, czym dzielą się w swoich kanałach social media. Tam też można zobaczyć efekty stosowania odżywki i przekonać się na własne oczy o jej właściwościach. Uznanie wśród klientek to na pewno najlepsza rekomendacja dla tej odżywki do rzęs.