Odżywki do rzęs stały się w ostatnim czasie prawdziwym hitem. Nic dziwnego. Zalotne spojrzenie spod długich, gęstych rzęs to skuteczna broń każdej kobiety. Przedłużanie rzęs w salonie kosmetycznym nie jest rozwiązaniem dla każdego i ma liczne wady, na czele z przeciążaniem rzęs, no i świadomością, że nie są to nasze własne rzęsy. Stąd właśnie popularność odżywek do rzęs, które wydłużają i zagęszczają naturalne kobiece rzęsy.

Long 4 Lashes serum przyśpieszające wzrost rzęs

Na rynku jest całe zatrzęsienie odżywek do rzęs. I jak to w każdej branży jedne są lepsze, drugie radzą sobie słabiej ze stawianymi zadaniami. Jedną z bardziej popularnych jest odżywka ÉleverLash. Inną – odżywka Long 4 Lashes efekty której są chwalone przez sporą liczbę kobiet. Którą z tych dwóch popularnych odżywek wybrać? Porównajmy je.

ÉleverLash i Long 4 Lashes serum do rzęs – porównanie składów

Zarówno ÉleverLash, jak i Long 4 Lashes skład mają dość podobny. Dla pełnej jasności i jeden i drugi przedstawimy tutaj:

Long 4 lashes skład serum do rzęs

Aqua, Pentylene Glycol, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bimatoprost, Hydrolyzed Hyaluronate, Pantenol, Allantoin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Disodium Phosphate, Triethanolamine, Methylparaben, Alcohol.

Eleverlash skład serum do rzęs

Natomiast skład odżywki ÉleverLash ma więcej składników i prezentuje się następująco:

Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Panthenol, Biotinoyl Tripeptide-1, Bimatoprost, Allantoin, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, DMDM Hydantoin, Triethanolamine, Disodium EDTA.

ÉleverLash i Long 4 Lashes efekty

Jak widać, takie składniki jak pantenol, alantoina czy bimatoprost zawiera zarówno ÉleverLash jak i Long For Lashes. I właśnie bimatoprost ma tutaj kluczowe znaczenie, ponieważ jest to substancja, która wydłuża i zagęszcza rzęsy. Bimatoprost sprawia, że wydłużona zostaje faza wzrostu rzęs (czyli anagen). Rzęsy rosnąc przez dłuższy czas po prostu osiągają większe rozmiary – są dłuższe, gęstsze i ciemniejsze.

Takie efekty mogą zobaczyć właścicielki każdego rodzaju rzęs, również tych wyjątkowo cienkich i krótkich. I właśnie dlatego zarówno ÉleverLash, jak i odżywka Long For Lashes opinie wśród użytkowników mają bardzo pozytywne.

Warto wspomnieć jednak, że w ÉleverLash znajduje się jeszcze jedna substancja, która wpływa na wzrost rzęs. Jest to biotinyol tripeptide 1. Ten peptyd również stymuluje wzrost rzęs. Przyśpiesza porost włosków.

ÉleverLash ma zatem 2 substancje, które współdziałają ze sobą, aby wydłużyć i zagęścić rzęsy. To niewątpliwa zaleta.

Co jeszcze znajdziemy w składzie ÉleverLash?

Alantoina działa nawilżająco i zmiękczająco. Łagodzi podrażnienia skóry. Pantenol działa łagodząco i kojąco. W składzie oko przykuwa także zmiękczająca, nawilżająca gliceryna.

Wśród składników 4 Long Lashes serum do rzęs także znajdziemy alantoinę czy pantenol, ale tutaj trzeba wspomnieć o hydrolizowanym kwasie hialuronowym, popularnej substancji, która ma działanie nawilżające.

W obu przypadkach, także long for lashes efekty więc będą obejmować nie tylko poprawę wyglądu rzęs, ale także i troskę o bezpieczeństwo skóry. Dla Pań, które szukających ziołowych składników w odżywce, polecamy sprawdzić skład Lashvolution.

4 long lashes serum do rzęs – stosowanie

Zastanawiasz się jak stosować long 4 lashes lub inne odżywki? Niezależnie czy mowa o ÉleverLash czy o Long 4 Lashes serum przyśpieszające wzrost rzęs praktycznie zawsze stosuje się tak samo. Należy odkręcić odżywkę i wyciągnąć pędzelek, który zanurzony jest w płynie. Następnie wystarczy przeciągnąć pędzelkiem po rzęsach, u ich nasady. I gotowe. Bardzo ważna jest regularność. ÉleverLash i odżywka Long For Lashes efekty dają dobre, ale właśnie pod tym warunkiem. Nie możemy pomijać dawek, zapominać o stosowaniu lub stosować „co któryś” dzień, ponieważ wtedy efekty będą mniejsze i wystąpią później.

W przypadku odżywek takich jak long 4 lashes jak stosować jest ważnym pytaniem, ale równie ważne jest kiedy. Odżywki stosujemy na noc. Na oczyszczoną i suchą skórę.

A co z pojemnością produktów? Odżywka do rzęs 4 Long Lashes to buteleczka, która zawiera w sobie 3 ml odżywki. Pod tym względem serum Long4lashes nie różni się od ÉleverLash. W tym drugim również objętość odżywki wynosi 3 ml.

Odnośnie 4 Long Lashes jak długo można stosować tę odżywkę? Generalnie nie ma przeciwwskazań do dłuższego stosowania. Po tym jak już rzęsy dzięki Long4lashes serum zyskają satysfakcjonujący wygląd, możemy zmniejszyć częstotliwość stosowania, po prostu dla utrzymania efektów. Podobnie sprawa wygląda z odżywką ÉleverLash.

ÉleverLash i Long 4 lashes skutki uboczne – czy występują?

Musimy napisać, że w Internecie nie spotkaliśmy się z takimi wnioskami. Można więc uznać, że obie te odżywki są bezpieczne i mogą być stosowane bez obaw. Zatem zarówno przy ÉleverLash i Long 4 Lashes skutki uboczne raczej nie występują. Jest to w dużej mierze zasługa dodatkowych substancji, które łagodzą i nawilżają skórę. Trzeba jednak pamiętać, że każdy z nas inny. W indywidualnych przypadkach zawsze istnieje możliwość wystąpienia niepożądanych skutków. Wtedy warto skonsultować się ze specjalistą.

ÉleverLash i long 4 lashes opinie

Jak już jesteśmy przy opiniach to i ÉleverLash i Long For Lashes opinie mają bardzo dobrą. Chwali się je za głównie za skuteczność, bezpieczeństwo i łatwość aplikacji. Możemy tutaj przytoczyć jedną z recenzji na temat odżywki ÉleverLash:

„Z odżywkami do rzęs wcześniej nie miałam do czynienia. Ale moje rzęsy coraz gorzej znosiły zabiegi kosmetyczne i trzeba było poszukać alternatywy. Wybrałam ÉleverLash, bo po prostu poleciły mi ją moje koleżanki. I efekty były bardzo ciekawe: po 2 tygodniach już moje rzęsy widziałam, że są inne, mają większą objętość. Potem zmiany tylko się polepszały. Rzęsy były o wiele dłuższe, lekko muśnięte tuszem już prezentowały się wyśmienicie. Moje spojrzenie nabrało zupełnie nowego wyrazu!”

Warto zauważyć, że w przypadku ÉleverLash, jak i Long 4 Lashes opinie negatywne właściwie nie występują. Co więcej, sporo osób przyznaje się do swojego początkowego sceptycyzmu, część z początku stosowała odżywki bardziej z ciekawości. Potem jednak, wraz z efektami pięknych i gęstych rzęs, entuzjazm rósł i kobiety te w ostatecznym rozrachunku zostały miłośniczkami odżywek.

Odżywki do rzęs – gdzie kupić i cena

Long 4 Lashes kupimy w wielu miejscach tak samo jak inną odżywkę o podobny działaniu – Regenerum, którą także porównujemy na naszym blogu. Producent ÉleverLash chce mieć pełną kontrolę nad całym procesem – od powstania aż do momentu odebrania odżywki przez klienta, dlatego prowadzi dystrybucję głównie za pośrednictwem swojej strony internetowej. Kupując na niej, mamy pewność, że dostaniemy oryginalny produkt. A do tego na stronie ÉleverLash możemy skorzystać z wielu promocji i otrzymać np. darmowe opakowanie odżywki. To dobra opcja, np. przy zamówieniu z kimś bliskim.

Podsumowując: ÉleverLash i odżywka do rzęs 4 Long Lashes to dobry wybór dla osób, które chcą zagęścić swoje rzęsy, wydłużyć je i sprawić, by były ciemne. To bardzo dobra alternatywa dla każdej kobiety, która chce, żeby jej własne naturalne rzęsy zachwycały swoim wyglądem. Ważne, że w obu przypadkach i ÉleverLasha i 4 Long Lashes efekty uboczne nie występują. Przy obu odżywkach, opinie negatywne również raczej się nie pojawiają, ponieważ i ÉleverLash i Long For Lashes skład jest bezpieczny.

W związku z obecnością biotinyol tripeptide 1, odżywka ÉleverLash wyróżnia się na tle konkurenta i ma rzeszę zwolenników. Wyboru ÉleverLash dokonują codziennie również setki kobiet na całym świecie, czym dzielą się w swoich kanałach social media. Tam też można zobaczyć efekty stosowania odżywki i przekonać się na własne oczy o jej właściwościach. Uznanie wśród klientek to na pewno najlepsza rekomendacja dla tej odżywki do rzęs.