Na rynku dostępne są różnego typu kosmetyki i suplementy diety, których zadaniem jest poprawa naszego wyglądu i samopoczucia. Przykładem są preparaty przeznaczone do poprawy kondycji rzęs i brwi. To właśnie w tej kategorii pojawia się na rynku coraz więcej nowych produktów, takich jak Regital Lash o którym więcej dowiecie się z poniższego porównania ze znaną i lubianą marką EleverLash.

Zastosowanie Regital Lash

Jest to środek do samodzielnej aplikacji w domowym zaciszu. Świetnie sprawdzi się do delikatnej poprawy kondycji osłabionych rzęs. Według producenta, jego serum poradzi sobie ze wzmocnieniem nie tylko rzęs, ale również idealnie dopasuje się do potrzeb brwi. W przypadku EleverLash konieczny jest inny produkt ze specjalnie opracowaną formułą do rzęs.

Aplikacja Regital Lash i EleverLash

Sposób nakładania preparatu Regital nie różni się od innych tego typu produktów. Wystarczy za pomocą szczoteczki, pędzelka nanieść niewielką ilość preparatu na linię rzęs. Stosuje się dokładnie tak samo, jak eyeliner podczas nakładania makijażu. Wystarczy jedno pociągnięcie i aplikacja jest zakończona. Regital Lash należy stosować raz dziennie podczas codziennej toalety. Według użytkowników najlepszym momentem na nakładanie serum jest wieczór. Sposób aplikacji jest bardzo zbliżony do tego, jaki należy stosować przy popularnej odżywce EleverLash. Należy jednak pamiętać, że Regital jest przeznaczony również do brwi. Tak samo jak w przypadku aplikacji na linię rzęs należy nabrać niewielką ilość odżywki i nanieść jednym ruchem na oczyszczone brwi.

Regital Lash skład vs EleverLash

Analizując skład poszczególnych produktów należy przede wszystkim zwrócić uwagę na możliwość pojawienia się uczuleń na skórze wokół oczu. EleverLash jest przypadkiem serum do rzęs, które zostało przebadane przed wpuszczeniem na rynek i nie powoduje żadnych podrażnień. W przypadku Regitalash takowe mogą się pojawić. Odnośnie składu obu produktów to jest on zróżnicowany. EleverLash oferuje bogactwo naturalnych składników z wykorzystaniem dodatkowo bimatoporostu oraz peptydu biotynol tripeptide-1. Regital Lash skład ma następujący: Aqua, Glycerin, Panthenol, Propanediol, Myristoyl Pentapeptide-17, Arginine, Glycine Soja Germ Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Keratin, Saccharide Isomerate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Lactic Acid, Triethanoloamine, Phenoxyethanol.

Opakowanie Regital i odżywki EleverLash

Popularną pojemnością odżywek do rzęs są 3 ml fiolki. W przypadku Regital to również 3 ml opakowanie, ale do stosowania zarówno na rzęsy i brwi. W związku z tym jedno opakowanie preparatu wystarczy na o wiele krótszy czas niż w przypadku EleverLash. Aplikatory w obu produktach są takie same, czyli w formie malutkiego pędzelka który pozwala na bardzo dokładną aplikację. Jest to najczęściej stosowane rozwiązanie, które znajdziecie również w Miralash.

Regital Lash opinie – czy warto?

W sieci nie wiele jest informacji o Regital Lash. To dość mało popularny środek, który stosuje stosunkowo niewielka grupa osób w porównaniu do takich marek jak EleverLash, czy Long4 Lashes. Jest to w pełni naturalny preparat, który nie wyróżnia się spośród konkurencji spektakularnymi efektami. Według użytkowników Regital Lash opinie ma zróżnicowane i co ważne poprawia kondycję rzęs, które po kilku tygodniach wyglądają zdrowiej, ale bez zwiększonego porostu, pogrubienia. Tak samo w przypadku brwi, do których Regital Lash również został przeznaczony. Odżywki zawierające bimatoporost, jak EleverLash wpływają kompleksowo na grubość, długość, kolor i kondycję.

Widoczne efekty stosowania Regital Lash i EleverLash

EleverLash uznawana jest za szybko działającą odżywkę, której pierwsze efekty działania widoczne są już po 14 dniach regularnej aplikacji. Co więcej już po 6 tygodniach możemy liczyć na pełen efekt oszałamiającego spojrzenia. W przypadku Regital Lash szacowany czas, kiedy można zauważyć efekty to 6 tygodni. To zdecydowanie gorszy wynik w porównaniu z EleverLash, gdzie po tym samym okresie mamy już maksymalny efekt działania preparatu. Sprawdź również, jaki czas działania wykazują witaminy na porost rzęs Wibo.

Dostępność – Regital Lash apteka i inne sklepy

Ciekawostką jest, że serum Regital można kupić w sieci lub w aptekach, również tych stacjonarnych. To jeden  z niewielu produktów z tej kategorii, którego producent skupia sprzedaż na aptekach stacjonarnych oraz internetowych, a nie drogeriach.

Podsumowanie Regital Lash vs EleverLash

Zastanawiając się nad wyborem odżywki odpowiedniej do indywidualnych potrzeb, warto skupić się na składzie, opiniach użytkowników i czasie oczekiwania na efekty. Wiadomym jest, że im więcej naturalnych składników w serum tym lepiej, ale należy skonfrontować to z osiągniętymi rezultatami i opiniami odnośnie ewentualnych reakcji alergicznych. Bardzo dobrym składnikiem w odżywkach do rzęs jest bimatoporost, który jest organicznym związkiem chemicznym. Świetnie zgrywa się z naturalnymi składnikami wspomagającymi jego działania. Taki produkt, jak EleverLash działa o wiele szybciej i lepiej. Zanim wybierzemy odpowiedni produkt dla siebie warto sprawdzić badania, jakie przeszła wybrana przez nas odżywka do rzęs oraz zweryfikować opinie w sieci. EleverLash jest nie tylko przebadany, ale co najważniejsze nie wywołuje reakcji alergicznych i podrażnień. Regital Lash to odżywka o w pełni naturalnym składzie, ale niestety pojawiają się po jej zastosowaniu podrażnienia, a i efekty nie są spektakularne.