Porównujemy Semilac serum i ÉL!

Każda dbająca o siebie kobieta pragnie mieć piękne, zdrowo wyglądające i efektowne rzęsy. Aby osiągnąć taki efekt należy zadbać o odpowiednie ich oczyszczanie po codziennym makijażu, dobrze dobraną suplementację i przede wszystkim o odpowiednią odżywkę do rzęs. W poniższym artykule porównamy dla Was odżywkę EleverLash i Semilac serum do rzęs.

Skład Semilac i naszego serum

Odżywka ÉL to aż dwie substancje aktywne, które świetnie działają na odżywienie i wzrost rzęs. Głównym jej składnikiem jest bimatoporost, a drugim mocno wspomagającym peptyd Biotinyol Tripeptide-1. Bardzo zbliżony skład i takie same substancje aktywne można znaleźć w produkcie Semilac odżywka do rzęs.

Nasz produkt, a opakowanie i pojemność Semilac serum

Nasza odżywka występuje w postaci małego aplikatora o pojemności 3 ml. Przypomina swoją budową tusz do rzęs, ale o dużo mniejszej pojemności. Aplikator załączony do opakowania jest w formie małego pędzelka, który pozwala na dokładną aplikację. Zgrabny pędzel pozwala także za każdym razem nabrać tylko tyle odżywki, aby odpowiednio ją zaaplikować bez utraty nadmiaru serum. Jeżeli chodzi o Semilac Care serum stymulujące wzrost rzęs mamy do czynienia z nieco większą pojemnością aplikatora, która wynosi 4 ml. Aplikacja następuje za pomocą bardzo podobnego pędzelka, jak w przypadku drugiego opisywanego preparatu. Nieco mniejsze opakowanie odżywki ÉL to bardziej skoncentrowana formuła, którą dzięki małym rozmiarom można zabrać ze sobą w każdą podróż!

Jak stosować Serum Semilac?

Obie odżywki należy aplikować na dokładnie oczyszczone rzęsy. Idealnym momentem nakładania Semilac serum do rzęs tak jak i drugiego opisywanego preparatu jest wieczorna toaleta. Po umyciu oczu z makijażu należy nałożyć niewielką warstwę odżywki bezpośrednio na rzęsy za pomocą pędzelka do aplikacji. Bezpieczeństwo stosowania obu produktów gwarantowane jest przez producentów. Według użytkowniczek nasza odżywka nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, co potwierdzają badania które były przeprowadzone przed wprowadzeniem produktu na rynek.

Wydajność Serum Semilac i ÉL

Opakowanie obu odżywek to około półroczna kuracja pod warunkiem regularnego stosowania. Serum oferowane na naszej stronie ma nieco mniejszą zawartość produktu w aplikatorze, ale starcza na tak samo długo, co wskazuje na jego większą wydajność i bardziej skoncentrowany skład substancji aktywnych. Oferujemy dodatkowo możliwość zakupu swojego produktu w większych pakietach, które nie tylko są atrakcyjne cenowo, ale pozwolą Ci zapomnieć o zakupie odżywki na wiele miesięcy. Oszczędzasz i masz świetne serum zawsze przy sobie.

Widoczne efekty serum Semilac i naszego preparatu

Producenci obu kosmetyków bez problemu dzielą się badaniami swoich produktów, opiniami i jasno przedstawiają czas oczekiwania na efekty działania odżywek. Na tej stronie dowiemy się, że pełny efekt działania odżywki to około 6 do 8 tygodni ciągłego jej stosowania. Warto jednak pamiętać, że pierwsze efekty będą już widoczne po zaledwie 2 tygodniach aplikowania produktu. W przypadku Semilac serum do rzęs efekty powinny się pojawić po około 6 tygodniach regularnego stosowania odżywki. Na stronach obu produktów dowiemy się, jak wypadają one w przeprowadzonych badaniach. ÉL po przeprowadzeniu dwumiesięcznej kuracji pozwoli uzyskać nawilżone, pełne blasku rzęsy, których objętość zwiększy się aż o 91 procent. Według producentów Serum do rzęs Semilac, przeprowadzone badania pokazują, że 56 procent osób testujących różne produkty wybrałoby to serum, a 84 procent jego użytkowników zdecydowałoby się na regularne stosowanie tej odżywki do rzęs. Pozostałe Panie wybrałyby codzienny makijaż za pomocą odpowiednich kosmetyków podkreślających rzęsy lub odpowiednią suplementację na porost rzęs.

Serum Semilac do brwi

Semilac odżywka do rzęs może być także stosowana do brwi. Warto jednak pamiętać, że wtedy opakowanie odżywki wystarczy na dużo krótszy okres. W przypadku naszych produktów do brwi przeznaczony jest osobny produkt ze specjalnie opracowaną formułą do pielęgnacji tego obszaru twarzy.

ÉL i Semilac serum opinie

W internecie można znaleźć bardzo wiele informacji na temat Semilac odżywka do rzęs opinie, tak jak i o naszym produkcie. Są one znane w kobiecym świecie, gdzie Panie ochoczo wymieniają się opiniami o stosowanych preparatach. Oba produkty mają swoje zwolenniczki. ÉL nie uczula nawet Pań o bardzo wymagającej i wrażliwej skórze wokół oczu. Jeżeli nie masz pewności co będzie dla Ciebie najlepsze zapytaj koleżanek z jakiej odżywki korzystają i jaka sprawdzi się najlepiej.