W dzisiejszym artykule postaramy się przybliżyć Wam Xlash odżywka do rzęs. Porównamy ją do znanej i lubianej odżywki EleverLash. Sprawdzimy jej działanie, skład, opinie użytkowników. Dowiedz się razem z nami, jakie serum warto kupić!

Skład odżywki Xlash eyelash serum i EleverLash

Serum Xlash skład ma bardzo naturalny. Ekstrakt z liści Folium Isatidis, które powodują pogrubienie i przyciemnienie rzęs. Składnik ten wpływa również na ich wydłużenie. Kolejnym ważnym jej składnikiem jest ekstrakt z ziela Cacumen Platycladi, który pobudza wzrost nowych rzęs. Nigella sativa z melaniną roślinną pogrubia i przyciemnia włoski. Dla wzmocnienia cebulek włosów w składzie znajdziemy także Fructus Chebulae i wyciąg z koralowca, który dodatkowo aktywnie działa na mieszki włosowe. Porównując Xlash skład do EleverLash trzeba zwrócić uwagę na wiele różnic. EleverLash bazuje na działaniu bardzo aktywnych składników, takich jak bimatoporost i peptyd Biotinyol Tripeptide-1. Xlash to naturalne składniki: olej z owoców rokitnika, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego, olej z nasion słonecznika oraz wyciąg z rozmarynu.

Rodzaj opakowania i jego pojemność w przypadku EleverLash i Xlashes odżywki do rzęs

Zarówno Xlashes eyelash serum, jak i EleverLash występują w 3 ml opakowaniach. W przypadku tej pierwszej można kupić również opakowanie o pojemności 6 ml, które jest korzystniejsze cenowo i wystarcza na dużo dłużej. EleverLash występuje tylko w tej mniejszej pojemności aplikatora, ale w ofercie producenta jest możliwość zakupu większej ilości opakowań w bardzo atrakcyjnej cenie. W przypadku obu odżywek opakowanie przypomina tradycyjny tusz do rzęs, jednak w roli aplikatora występuje cieniutki pędzelek pozwalający na optymalne rozprowadzenie produktu bez nadmiaru serum na rzęsach.

Jak stosować serum Xlash i odżywkę EleverLash?

Zarówno jedną, jak i drugą odżywkę należy nakładać na umytą twarz. Należy dokładnie oczyścić oczy z makijażu, przemyć wodą lub żelem do mycia twarzy i osuszyć. Następnie można nakładać odżywkę. Xlash eyelash serum i EleverLash rekomendują aplikację za pomocą załączonego pędzelka, poprzez jednorazowe przejechanie aplikatorem po linii rzęs. Oba produktu najlepiej aplikować wieczorem, przed snem, pozwalając serum na aktywne działanie przez całą noc. Po osiągnięciu optymalnego efektu obie odżywki należy stosować raz na kilka dni. Pozwoli to na utrzymanie efektu. EleverLash nie wywołuje podrażnień i problemów skórnych. Producent Xlash jasno wskazuje, że produkt może wywołać różnego typu reakcje skórne i w przypadku ich pojawienia się należy natychmiast zaprzestać stosowania preparatu.

Wydajność Xlash i EleverLash

Za pomocą jednego opakowania EleverLash można przeprowadzić, aż pół roczną kurację. Po maksymalnie 8 tygodniach otrzymamy pełny efekt wydłużenia i pogrubienia, więc całe opakowanie wystarczy jeszcze przynajmniej na kilkanaście tygodni utrzymania efektu pięknych rzęs. Xlash występuje w dwóch wielkościach 3 ml i 6 ml aplikatora. Mniejsze opakowanie również wystarczy na około 6 miesięcy stosowania, jednak efekt ostateczny jest widoczny po dużo dłuższym czasie.

Widoczne efekty stosowania serum Xlash i EleverLash

W przypadku EleverLash widoczne efekty są już po około 2 tygodniach stosowania. Po maksymalnie dwóch miesiącach otrzymujemy ostateczny efekt. Xlash odżywka do rzęs potrzebuje nieco więcej czasu. Po około miesiącu można zauważyć pierwsze, niewielkie efekty. To tak, jak przy stosowaniu innej naturalne metody bazującej wyłącznie na oleju rycynowym. Optymalny czas, kiedy uda się osiągnąć piękne rzęsy to aż 3 miesiące regularnego stosowania produktu.

Odżywka Xlash i EleverLash – brwi

Zarówno producenci Xlash, jak i odżywki EleverLash oferują produkty dedykowane konkretnym okolicom ciała. Aby osiągnąć piękne spojrzenie, odżywkę do rzęs Xlash można wesprzeć działaniem osobnego produktu – odżywki do brwi. W przypadku Eleverlash jest tak samo. Produkty dedykowane są, aby osiągnąć konkretny cel!

EleverLash i Xlash opinie

W sieci można znaleźć wiele opinii o odżywce Xlash eyelash serum. Wiele osób chwali sobie jej działanie, mimo że na efekty trzeba poczekać nieco dłużej. Niestety w internecie można znaleźć również sporo informacji od użytkowników odnośnie skutków ubocznych i alergii. W przypadku EleverLash opinia odnośnie alergii i problemów skórnych jest nieposzlakowana. Odżywka została przebadana i nie wywołuje problemów. Szukając rozwiązania dla siebie, koniecznie popytaj znajomych i porównaj ich doświadczenia z tymi opisanymi w sieci. Podsumowując – Xlash opinie ma zróżnicowane w porównaniu do swojego konkurenta. Sprawdzi się natomiast idealnie, gdy chcemy naturalnie wzmocnić rzęsy po zabiegach, czy przedłużeniu.

Xlash odżywka do rzęs vs EleverLash

Szukając preparatu dla siebie koniecznie zwróć uwagę na opinie innych użytkowników. To dzięki nim dowiesz się, który produkt jest wart uwagi. Pamietaj jednak, że opinie to nie wszystko. Jeżeli zależy Ci na atrakcyjnych rzęsach w krótkim czasie to koniecznie wypróbuj EleverLash, który już po 2 tygodniach stosowania sprawi, że Twoje spojrzenie nabierze blasku. W przypadku Xlash skład produktu jest całkowicie inny, ale i oczekiwanie na piękne spojrzenie zdecydowanie się wydłuża. Poczytaj w internecie, dowiedz się więcej od klientów obu marek. Wybór należy do Ciebie!