Odżywka Inveo porównanie z ÉL

Wśród preparatów działających na porost rzęs na rynku pojawiło się hipoalergiczne serum Inveo. O tym jak działa, kiedy można spodziewać się widocznych efektów i jaki ma skład dowiesz się w poniższym artykule. Sprawdzimy i porównamy jej działanie do słynnej odżywki EleverLash.

Jak działa serum Inveo?

Tak jak większość tego typu produktów pierwsze widoczne efekty stosowania odżywki Inveo stają się widoczne po kilku tygodniach. Według osób testujących ten preparat po 6 tygodniach można było dostrzec pierwsze zauważalne efekty. Na pełen efekt mocnych i długich rzęs należy poczekać jeszcze kilka dodatkowych tygodni.  ÉL gwarantuje zauważalne zmiany już po 14 dniach od pierwszego zastosowania produktu.

Skład Inveo

Jednym z ważniejszych składników tej odżywki jest bimatoporost. To popularny związek chemiczny, który można znaleźć również w odżywce dostępnej na naszej stronie. Pozwala odbudować rzęsy, wpłynąć na ich grubość i wytrzymałość. Pozostałe składniki obecne w Inveo to : Aqua, Euphrasia Officialis Extract, Sodium Chloride, Alcohol Denat., Benzalkonium Chloride.

Opakowanie odżywki Inveo

Jak większość produktów tego typu również serum Inveo występuje w formie niewielkiej buteleczki. Pojemność opakowania to 3,5 ml, a aplikacji produktu dokonuje się za pomocą niewielkiego pędzelka dołączonego do opakowania. Jedno opakowanie powinno wystarczyć na kilka pierwszych tygodni kuracji. Sama buteleczka jest w kolorze niebieskim i wygląda stylowo.

Aplikacja Inveo

Wystarczy raz dziennie, najlepiej wieczorem po dokładnym oczyszczeniu twarzy nałożyć niewielką ilość serum Inveo na rzęsy. To dosłownie kilka sekund poświęcone każdego dnia! Przejedź pędzelkiem po linii rzęs i gotowe! Więcej informacji o aplikacji znajdziesz w kategorii porady.

Hipoalergiczna odżywka do rzęs

Cechą która wyróżnia odżywkę Inveo jest hipoalergiczność. Jej formuła została wzbogacona o wyciąg ze świetlika. Jest bezpieczny dla skóry wrażliwej. Wiele użytkowniczek tego serum chwali sobie tą łagodną formułę, która nie podrażnia nawet bardzo wrażliwych i podatnych na problemy okolic oczu. ÉL również jest taką odżywką. Przed wprowadzeniem jej na rynek została dokładnie przebadana, dzięki czemu wszyscy jej użytkownicy chwalą sobie brak problemów ze skórą w okolicach oczu. Inveo przeszło test zgodności dla skóry wymagającej i atopowej.

Skutki uboczne Inveo

W związku z tym, że serum zostało zakwalifikowane jako produkt hipoalergiczny nie powoduje skutków ubocznych podczas jego stosowania. To bardzo ważna cecha, bo wiele produktów z tej kategorii wywołuje problemy skórne. Okolica oczu jest bardzo wrażliwa, dlatego też większość odżywek może powodować uczulenia, opuchliznę i zaczerwienienie. Nasza odżywka również nie wywołuje skutków ubocznych podczas stosowania. ÉL to sprawdzony produkt przez ogromne grono użytkowniczek.

Podsumowanie Inveo vs ÉL

Zarówno oferowany przez nas produkt, jak i Inveo uważane są za produkty bezpieczne, nie wywołujące podrażnień. Mają grono zadowolonych użytkowniczek, które mimo wielu problemów ze skórą mogą je bez żadnych trudności stosować. Inveo występuje w 3,5 ml opakowaniach, natomiast ÉL w nieco mniejszych 3 ml. Porównując oba te produkty należy wspomnieć przede wszystkim o czasie oczekiwania na efekty. Nasza odżywka daje widoczne efekty po zaledwie kilkunastu dniach, podczas gdy hipoalergiczna odżywka Inveo daje zauważalne zmiany po około 6 tygodniach. To istotna różnica, szczególnie że oba produkty są przebadane i bezpiecznie. Zawierają również bimatoporost, który świetnie oddziałuje na rzęsy. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem odżywki do rzęs to zwróć szczególną uwagę na skład, potwierdzone badania produktu i opinie dotychczasowych użytkowniczek. Pamiętaj także o czasie oczekiwania na efekty!