Porównajmy! Odżywka FEG!

Każda z nas marzy o pięknych, długich i gęstych rzęsach. Efekt ten możliwy jest z zastosowaniem dobrej odżywki, wzmacniającej delikatne, jasne i krótkie włoski. Działanie pielęgnacyjne i regenerujące najlepszych preparatów na rynku, pozwala osiągnąć efekt spektakularnego spojrzenia. Pod lupę wzięliśmy dwie FEG odżywka do rzęs i EleverLash – porównaliśmy dla Was ich działanie. Sprawdź, którą z nich warto wybrać.

Odżywka FEG – czego oczekiwać

Czym jest odżywka do rzęs FEG, czyli feg eyelash enhancer? Odżywka FEG to preparat zagęszczający i wzmacniający rzęsy o dość intensywnym działaniu. Jest przebadanym produktem. Według producenta całkowicie bezpiecznym dla oczu oraz rzęs. Działanie odżywki FEG polega na uzupełnianiu struktury włosa. Gęsta konsystencja preparatu zapobiega spływaniu odżywki do oka, nie wywołuje podrażnień, swędzenia, pieczenia, zaczerwienienia oczu, ani innego rodzaju dyskomfortu. Stosowanie produktu nie powoduje także zmian ciśnienia w gałce ocznej, ani różnic w zabarwieniu tęczówki. Odżywkę FEG można stosować nawet wtedy, gdy nosisz przedłużane rzęsy, makijaż permanentny, czy hennę. Słabe, łamliwe, kruche rzęsy, wzmocnią się dzięki regularnemu stosowaniu odżywki FEG.

Odżywka FEG – składniki aktywne

Odżywka FEG zawiera ekstrakty z ogórka, granatu, zielonej herbaty i pestek dyni. Dodatkowo w jej składzie znajdziesz bimatoprost, witaminy A i B12 oraz fitosterole. 14 składników zastosowanych w jednym preparacie pozwala ochronić włókna rzęs, wypielęgnować wrażliwą skórę wokół oczu, pomaga też wzmocnić, nawilżyć, odżywić rzęsy, zapobiegając ich wypadaniu. Preparat stymuluje krążenie krwi, przez co wzmacnia łamliwe i kruche włoski. FEG odżywka do rzęs opinie ma zróżnicowane. Odżywka do rzęs FEG skutki uboczne nie są znane. Według producenta jest bezpieczna w stosowaniu i została przebadana pod kątem okulistycznym i dermatologicznym. Inną odżywką z bogactwem naturalnych składników, jest Xlash o której również przeczytacie na naszym blogu.

Odżywka do rzęs FEG jak stosować

FEG eyelash enhancer zapewnia widoczne rezultaty co najmniej po miesiącu regularnych aplikacji. Jeżeli się na nią zdecydujesz to nakładaj produkt każdego wieczora, po dobrze wykonanym demakijażu. Na czyste powieki, tuż przy górnej linii rzęs. FEG odżywka do rzęs pomoże Ci je wzmocnić, wydłużyć i pogrubić. Często wybieraną alternatywą dla odżywki FEG jest powszechnie znane serum Biotebal. Gwarancję zakupu oryginalnego produktu dają Ci widoczne na opakowaniu zabezpieczenia i hologramy, stworzone z pomocą technologii druku 3D. Jak się na nią zdecydujesz to kup FEG odżywka do rzęs oryginalna.

ÉL – jak działa, jakie przynosi efekty

Serum EleverLash to gwarancja efektów i skutecznego działania. Pojemna buteleczka, wystarczy Ci na 6 miesięczną kurację i zmieści się nawet do bardzo małej torebki lub kosmetyczki. Oszczędność miejsca, idzie w parze z oszczędnością pieniędzy. Półroczna kuracja kosztuje bowiem mniej niż pojedynczy zabieg przedłużania rzęs. Przy czym serum to chroni, odżywia, wzmacnia i pielęgnuje naturalne rzęsy. Odżywkę możesz stosować nosząc makijaż permanentny oraz hennę. Produkt można też nakładać na sztuczne kępki, co pozwoli Ci wzmocnić naturalne rzęsy. Odżywka jest bezpieczna dla kleju stosowanego podczas aplikacji sztucznych rzęs. Nie niszczy ich. Nie wpłynie to negatywnie na trwałość żadnego z zabiegów, wręcz przeciwnie – pomoże wzmocnić efekt. Niewiele z nas może pochwalić się uwodzicielskim spojrzeniem spod firany rzęs, dlatego ÉL to wybawienie dla krótkich, jasnych, pozbawionych gęstości włosków. Pełen efekt uzyskasz po 6-8 tygodniach kuracji, ale już po kilku dniach odczujesz różnicę. Rzęsy aż o 91% dłuższe, gęstsze, zdrowsze, pełne blasku, właściwie nawilżone.

Nasze serum – 100% bezpieczeństwa

ÉL jest całkowicie bezpieczna dla oczu, co potwierdzają liczne badania kliniczne przeprowadzone przed wprowadzeniem produktu na rynek. Produkt nie podrażnia wrażliwej skóry oczu, nie wywołuje swędzenia, zaczerwienienia oczu. Odżywkę bezpiecznie mogą stosować kobiety noszące szkła kontaktowe oraz okulary. Badana grupa ochotniczek, potwierdza spektakularne efekty wydłużenia rzęs, wyraźne przyciemnienie jasnych włosków i ich pogrubienie. To sprawia, że tak wiele kobiet zakochało się w tej odżywce. Rzęsy są wyraźnie gęstsze, a poziom ich wydłużenia jest najwyższy spośród dostępnych na rynku odżywek. Wiele użytkowniczek, rezygnuje z noszenia sztucznych rzęs po przebyciu pełnej kuracji. Połączenie aż trzech składników aktywnych – bimatoprostu, tripeptydu-1, a także glikolu propylowego jest gwarancją najlepszych efektów. Bimatoprost zastosowany w dawce zgodnej z wytycznymi FDA odpowiada za intensywny wzrost rzęs, glikol propylenowy wspomaga ich nawilżenie, a tripeptyd – odżywia, uelastycznia i pogrubia włoski.