Odżywka do rzęs L`biotica właściwości i porównania

Wśród dostępnych na rynku odżywek do rzęs są takie jak EleverLash, czyli znane i sprawdzone oraz produkty o mniejszej popularności typu serum Active Lash L`biotica. W poniższym artykule sprawdzimy, jakie ma właściwości i porównamy ją ze sprawdzoną przez tysiące kobiet ÉL.

Serum do rzęs Active Lash L`biotica – jak działa?

Według producenta już po 30 dniach widoczne są zmiany w wyglądzie rzęs. Wystarczy stosować serum regularnie, każdego dnia. Nakładając L`biotica systematycznie powinniśmy zauważyć, że wygląd naszych rzęs się zmienia. Producent zapewnia, że staną się one dłuższe, grubsze, i gęstsze już po 5-6 tygodniach stosowania. Odżywka dostępna na naszej stronie pozwoli osiągnąć spektakularne efekty szybciej. Pierwsze widoczne zmiany będą dzięki niej zauważalne po 2 tygodniach kuracji.

Skład L`biotica i ÉL

Porównując składy obu produktów trzeba zauważyć jedną istotną cechę wspólną. Obie odżywki zawierają w swoim składzie cenny i świetnie działający na rzęsy bimatoporost. W kwestii dodatkowych substancji odżywczych to w obu przypadkach zastosowano pantenol. Ma on działanie regenerujące i odżywcze dla struktury rzęs. Drugim produktem aktywnie wspierającym działanie obu preparatów jest alantoina. Jej głównym celem jest zapobieganie podrażnieniom co jest bardzo istotne, bo w przypadku wielu innych odżywek ich użytkowniczki narzekają na pojawiające się podrażnienia w okolicach oczu. L` biotica w swojej formule ma również keratynę wzmacniającą i wpływającą na objętość i wytrzymałość rzęs oraz brwi. Oferowany przez nas produkt zawiera za to biotinyol tripeptide-1 który idealnie dopełnia jej skład sprawiając, że spojrzenie jest pełne i oszałamiające.

Jak stosować L`biotica i nasze serum?

W obu przypadkach producenci zalecają stosowanie swoich odżywek po dokładnym oczyszczeniu skóry i okolic oczu. Rekomendują aplikację wieczorem, przed snem. Dzięki temu odżywka w nocy może aktywnie działać i odbudowywać strukturę rzęs. W obu przypadkach aplikacja powinna odbywać się za pomocą pędzelka załączonego do opakowania. Należy nabrać niewielką ilość produktu i nanieść na okolice rzęs cienką warstwę. Po zakończeniu intensywnej kuracji warto raz na kilka dni zastosować odżywkę do rzęs, aby jak najdłużej podtrzymać efekt pięknego spojrzenia. W przypadku marki L`biotica dostępne na rynku są także sera na dzień i na noc, których głównym celem jest regeneracja, a nie porost rzęs, ale o tego typu produktach powiemy w jednym z kolejnych artykułów.

Pojemność Active Lash L`biotica

Odżywka do rzęs ÉL występuje w opakowaniach o pojemności 3 ml. To bardzo wydajny produkt. Podobną pojemność 3,5 ml ma również serum L`biotica, czy też inna konkurencyjna odżywka Revitalash. Producenci obu produktów sugerują, że jedno tak niewielkie opakowanie wystarczy aż na 3 miesiące ciągłego stosowania.

Serum Active Lash L`biotica, a odżywka EleverLash – którą wybrać?

Obie odżywki mają zbliżony skład. W przypadku L`biotica należy liczyć się z dużo dłuższym oczekiwaniem na widoczne efekty kuracji. Wybierając naszą odżywkę pierwsze zmiany będą widoczne zaledwie po 14 dniach. Warto jednak pamiętać, że są odżywki które gwarantują widoczne efekty dopiero po pół roku stosowania. Pojemność opakowania L`biotica i naszego produktu jest bardzo podobna, tak samo jak szacowana przez producenta wydajność. Aplikacja również polega na nałożeniu niewielkiej ilości produktu na oczyszczoną skórę wokół oczu. L`biotica można stosować dodatkowo na brwi, co dla niektórych może być dodatkowym atutem. Zastanawiając się nad wyborem odżywki, która zawiera w swoim składzie bimatoporost warto rozważyć oba produkty. Należy jednak mieć na uwadze, że popularna ÉL to sprawdzony i polecany produkt przez bardzo dużą grupę Pań. Pozwoli osiągnąć bardzo szybko pierwsze efekty i co istotne nie wywołuje skutków ubocznych stosowania. Decyzja należy do Ciebie!